Ponedjeljak, 01 Siječanj 2024 19:03

Aron je prva beba rođena u Požeško-slavonskoj županiji 2024. godine

Za obitelj Kaurić nova godina započela je s najljepšim mogućim vijestima, naime, stigao je maleni Aron koji je prvorođena beba na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini. Maleni sugrađanin rođen je 1. siječnja 2024. godine u 14 sati i drugo je dijete majke Sanje i oca Davora.

Prvu bebu rođenu 2024. godine u Općoj županijskoj bolnici Požega darivali su županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić te gradonačelnik Grada Požege Željko Glavić.

- Danas na Novu godinu rodila se i prva beba u Požeško-slavonskoj županiji, naš novi stanovnik Grada Požege. Roditeljima i malenom bratu iskrene čestitke, majci naravno želim brz oporavak, a bebi sretno i bezbrižno djetinjstvo  - istaknula je Jozić.

Doktor Domagoj Dokozić istaknuo je da je Aron težak 4560 grama i dug 56 centimetara te kako je porod prošao u redu. Također, istaknuo je kako je broj novorođenčadi u 2023. pratio broj od protekle godine uz nadu da će prvi porod prvoga dana nove godine biti početak povoljnijih trendova.