Utorak, 27 Lipanj 2023 10:19

Održan 8. međunarodni nogometni turnir „Vidovci 2023.”

U organizaciji vidovačkog kluba te pod pokroviteljstvom Požeško-slavonske županije i Grada Požege, 56 ekipa u 4 kategorije na nogometnom stadionu NK „Dinamo“ Vidovci prethodnog vikenda sudjelovalo je na tradicionalnom 8. međunarodnom nogometnom turniru „Vidovci 2023.”. Uz brojnu publiku podršku mladim nogometnim snagama došao je dati i zamjenik županice Ferdinand Troha.

Prvog dana turnira natjecala se kategorija U15 - 2008. godište i mlađi, a prvo mjesto osvojila je ekipa starijih pionira NK Slavonija Požega koja je u finalu bila bolja od Marsonie iz Slavonskog Broda.

Slijedećeg dana, u subotu, igrale su ekipe u kategoriji U13 - 2010. godište i mlađi, a požeška Slavonija ponovno je bila najuspješnija jer su mlađi pioniri u finalu bili bolji od domaćeg Dinama.

Kategorija U11 - 2012. godište i mlađi, kao i djevojčice U15 - 2008. godište i mlađe, natjecali su se trećeg dana turnira, a kod početnika prvo mjesto osvojila je požeška Slavonija koja je u finalu bila bolja od ekipe HNK Gorica rezultatom 1:0, dok je kod starijih pionirki prvo mjesto osvojila ekipa ŽNK Slavonija.

Izvor fotografija: Požeški sportski savez