Ponedjeljak, 26 Lipanj 2023 13:44

Proslavljen Dan vojne kapelanije „Sveti Ivan Krstitelj“ Požega

Povodom Dana vojne kapelanije „Sveti Ivan Krstitelj“ Požega u vojarni 123. brigade HV generalni vikar don Marko Medo uz sudjelovanje vojnih kapelana održao je svetu misu nakon koje je upriličeno i prigodno druženje.

Uz pripadnike postrojbi vojarne misnom slavlju prisustvovali su i županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić, zamjenik županice Ferdinand Troha, načelnik stožera - zamjenik zapovjednika ZzP-a brigadni general Ivan Raos, te predstavnici PU požeško-slavonske.

Na samome početku svečanosti svima prisutnima prigodnim riječima obratili su se zapovjednik vojarne 123. brigade HV u Požegi brigadir Mile Valentić te vojni kapelan vlč. Željko Volarić.

Izvor fotografija: morh.hr