Ponedjeljak, 26 Lipanj 2023 11:35

U Glazbenoj školi Požega održan svečani prijem nagrađenih učenika

Glazbena škola Požega održala je svečani prijem za učenike koji su postigli odlične rezultate na natjecanjima tijekom školske godine 2022./2023., a uz ravnatelja škole Alena Kovačevića svečanom prijemu prisustvovao je i zamjenik županice Ferdinand Troha koji je pozdravivši sve nazočne čestitao učenicima i njihovim mentorima na impresivnim uspjesima koje su postigli tijekom minule školske godine.

Na raznim natjecanjima sudjelovalo je ukupno 98 učenika od kojih 96 na školskom natjecanju s osvojenih 67 prvih nagrada, 50 na Županijskom natjecanju s osvojenih 27 prvih nagrada, 20 učenika sudjelovalo je na Međužupanijskom natjecanju osvojivši 14 prvih nagrada, dok je 31 učenik sudjelovao na Državnom natjecanju te su osvojili 15 prvih nagrada.

Glazbena škola Požega može biti iznimno ponosna i na svojih 6 učenika koji su osvojili Oskare znanja te 86 učenika koji su sudjelovanjem na Međunarodnom natjecanju osvojili 45 prvih nagrada. Na svim postignutim rezultatima i navedenim uspjesima svim okupljenim učenicima i profesorima čestitao je ravnatelj Glazbene škole Požega Alen Kovačević.

Izvor fotografija: rva.hr