Subota, 13 Svibanj 2023 11:53

Područje Grada Požege i okolice pogodilo olujno nevrijeme

Nakon što su prije gotovo dvije godine u mjesecu lipnju, točnije 06. lipnja bujična poplava te 25. lipnja 2021. godine olujno nevrijeme popraćeno obilnom tučom zahvatile dijelove Požeško-slavonske županije, snažno grmljavinsko nevrijeme praćeno kišom i tučom u jučerašnjim popodnevnim satima ponovno je pogodilo dijelove Grada Požege i okolice.

Uz DVD Požega i JVP Grada Požege koji su odradili preko 30 intervencija, a na kojima je sudjelovalo 20 vatrogasaca i šest vozila, te djelatnike PU požeško-slavonske, HGSS-a i ostale žurne službe, teren su obišli i zamjenik županice Ferdinand Troha te gradonačelnik Požege Željko Glavić. Nevrijeme je uzrokovalo zatvaranje pojedinih cesta u Gradu, poplavljene su brojne ulice, kuće i poslovni objekti.

Izvor fotografija: JVP Grada Požege