Srijeda, 08 Ožujak 2023 08:08

Čestitka županice povodom Međunarodnog dana žena

Žene su se nebrojeno puta dokazale na svim poljima, od gospodarstva, obrazovanja i znanosti, medicine, kulture, politike, pa do obitelji i angažmana u zajednici. Postizanje pune ravnopravnosti žene u društvu mora nam biti opredjeljenje i cilj kojem težimo kao i svakodnevna borba protiv bilo kakve diskriminacije i nasilja nad ženama i djevojčicama. Stoga 08. ožujka obilježavamo dan kada izražavamo zahvalnost i poštovanje prema svim ženama te ujedno slavimo sva njihova dostignuća u borbi za ravnopravnost.

Tim povodom, svim žiteljicama Požeško-slavonske županije od srca čestitam Međunarodni dan žena!

Županica Antonija Jozić