Srijeda, 15 Veljača 2023 10:52

Posegana & prijatelji u požeškom Kazalištu održali tradicionalni valentinovski koncert

Tamburaški sastav Posegana, jedan od posebnijih izvođača požeške scene koji na ovim prostorima, a i šire, djeluje punih deset godina, tradicionalno za Dan zaljubljenih svojim građanima pripremi posebnu večer, a ove godine, podrška i pratnja bila im je Klapa sv. Lovro.

Svojim izvedbama i svevremenskim stihovima posvećenim ljubavi brojni požežani osmu godinu za redom uživali su u predivnoj glazbenoj večeri, a koncert održan u Gradskom kazalištu Požega došli su podržati i zamjenik županice Ferdinand Troha i pročelnica UO za društvene djelatnosti Grada Požege Maja Petrović.

U prigodi Valentinova i Poseganinog koncerta, u novootvorenom prostoru „Požeške kuće“ za sve posjetitelje organiziran je prigodan program, uz kušanje domaćih vina i čokolade.

Izvor fotografija: rva.hr