Nedjelja, 01 Siječanj 2023 18:32

Doček nove godine u Požegi - Sretna nova 2023. godina svim žiteljima Požeško-slavonske županije

Grad Požega tradicionalno već dugi niz godina novu godinu dočekuje na otvorenom. Tako je i ove godine u samom centru Šetališne zone odlična atmosfera privukla brojne Požežanke i Požežane koji su odlučili zajedno ući u novu 2023. godinu.

Na velikoj pozornici prisutne je zabavljao Twist off band, a nakon odbrojavanja, sretnu novu 2023. godinu svim građanima Požege i Požeško-slavonske županije poželjeli su zamjenik požeško-slavonske županice Ferdinand Troha i zamjenik gradonačelnika Borislav Miličević.

Izvor fotografija: pozeskivodic.com