Četvrtak, 22 Prosinac 2022 09:53

Svečani završni koncert Glazbene škole Požega

Ovogodišnji ciklus Božićnih koncerata učenika Glazbene škole Požega okončan je svečanim završnim koncertom održanom u koncertnoj dvorani Glazbene škole. Gosti na koncertu bili su učenici Umjetničke plesne škole Silvije Hercigonja i Glazbene škole Varaždin.

Prisutne je na početku pozdravio ravnatelj škole Alen Kovačević, a među kojima su bili i zamjenik županice Ferdinand Troha, saborska zastupnica Martina Vlašić Iljkić, gradonačelnik Požege Željko Glavić, gradonačelnica Pleternice Marija Šarić i drugi.

Glazbena škola Požega priredila je desetak kompozicija, a posebnost su bile tri gostujuće koreografije Umjetničke plesne škole Silvije Hercigonja te učenici varaždinske glazbene škole, koji su se predstavili na puhačkim instrumentima.

Publika je pljeskom nagradila i podržala sve mlade glazbenike.

Izvor fotografija: rva.hr