Subota, 10 Prosinac 2022 12:56

Tradicionalno održan dobrotvorni humanitarni koncert za Županijsku ligu protiv raka

Školski bend Glazbene škole Požega, Tamburaški orkestar Glazbene škole Požega, komorni sastavi i solisti te profesori škole, uz gošću koncerta, poznatu hrvatsku pjevačicu i Požežanku Ivanu Kindl, nastupili su na velikom humanitarnom koncertu koji godinama već tradicionalno organizira Županijska liga protiv raka u suradnji s Glazbenom školom.

Svečanom koncertu u ovo blagdansko vrijeme među brojnom publikom prisustvovali su i zamjenik županice Ferdinand Troha, predsjednica Lige dr. Jasmina Kovačević, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Mato Matijević, ravnatelj Doma zdravlja Marijan Višaticki te brojni drugi uzvanici i gosti koji su došli dati podršku radu Županijskoj ligi protiv raka.

U uvodnom dijelu koncerta sve prisutne goste pozdravio je ravnatelj Glazbene škole Požega Alen Kovačević kojega uz Ivanu Kindl vežu uspomene s početaka glazbene karijere, a na održanom koncertu uz jednu od izvedbi bio joj je i klavirska pratnja.

Izvor fotografija: rva.hr