Ponedjeljak, 31 Listopad 2022 10:41

Povodom blagdana Svih svetih položeni vijenci na groblju sv. Ilije

U spomen svim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtva Domovinskog rata, povodom blagdana Svih svetih, u Požegi na groblju sv. Ilije svečano su položeni vijenci i zapaljene svijeće, a molitvu kod središnjeg križa predvodio je vojni kapelan Željko Volarić.

Počast su odali zajedničko izaslanstvo Ministarstva hrvatskih branitelja, Ministarstva obrane, Ministarstva unutarnjih poslova, Požeško – slavonske županije i udruge iz Domovinskog rata, zatim izaslanstvo Požeško – slavonske županije na čelu sa zamjenikom županice Ferdinandom Trohom, izaslanstvo Grada Požege na čelu sa gradonačelnikom Željkom Glavićem te izaslanstva gradova i općina Požeško – slavonske županije.

Na svetkovinu Svih svetih, na groblju sv. Ilije, euharistijsko slavlje u 15,30 sati predvodit će požeški biskup msgr. dr. Antun Škvorčević, a na Dušni dan u Katedrali sv. Terezije Avilske misno slavlje bit će u 18,30 sati.

Izvor fotografija: laganini.fm Požega