Četvrtak, 08 Rujan 2022 14:29

U Gradskoj knjižnici Požega otvorena izložba fotografija „Jeruzalem – glavni grad Izraela“

U organizaciji Veleposlanstva Izraela i članova GFR FILM-VIDEO, na Galeriji svjetlosti požeške gradske knjižnice otvorena je izložba fotografija „Jeruzalem – glavni grad Izraela“ koju je svečano otvorila zamjenica veleposlanika i konzulica Hadas Dolev.

Izložbi fotografija uz brojne goste prisustvovali su i zamjenik gradonačelnika Grada Požege Borislav Miličević te zamjenik županice Ferdinand Troha koji je pozdravljajući prisutne ispred Požeško-slavonske županije rekao kako vjeruje da će posjetitelji uživati u izložbi koja se može posjetiti do 16. rujna.

„Vjerujem da će poneke ova izložba podsjetiti na posjet Jeruzalemu, a poneke inspirirati da posjete sva lijepa mjesta prikazana na fotografijama.“ – istaknuo je Troha.

Izvor fotografija: Gradska knjižnica Požega