Ponedjeljak, 29 Kolovoz 2022 15:47

Održana 148. redovita godišnja Skupština DVD-a Požega

Redovita 148. Skupština DVD-a Požega održana je u prostorima DVD-a, uz prisutnost  predsjednika Sebastijana Galiota, vatrogasnog časnika, njegovog zamjenika Dine Kakuka, vatrogasnog dočasnika 1. klase, zapovjednika Danka Ćuže, vatrogasnog časnika 1. klase, zamjenika zapovjednika Milu Raiča, vatrogasnog časnika 1. klase i tajnika društva Antonia Matića te 41 člana društva. Sjednici Skupštine prisustvovali su i voditelj Službe civilne zaštite grada Požega Slavko Marinac i zamjenik županice Ferdinand Troha.

U svojim planovima zatražili su podršku gradonačelnika grada Požege i posebno financijsku od grada Požege u realiziranju nabavke potrebnih vatrogasnih vozila, posebno autocisterne koja je navršila 50 godina.

Na kraju Skupštine dodijeljene su zahvalnice za rad zaslužnih članova i zahvalnice Vatrogasne zajednice te posebne zahvalnice za nesebičnu pomoć stradalima u potresu razorenom području na Banovini: Antoniu Matiću, Igoru Đimotiju, Ivanu Adžiću, Dini Vukoviću i Dini Kakuku.

Izvor fotografija: Požeška kronika