Ponedjeljak, 22 Kolovoz 2022 10:45

Održani 26. Bekteški susreti

26. Bekteške susrete organiziralo je Kulturno – umjetničko društvo Bektež. Osam kulturno-umjetničkih društava i pjevačkih skupina iz Vladisavaca, Beravaca, Požege, Brodskog Stupnika, Paklenice, Drenja, Kupine i Narda prikazalo je zanimljiv program.

Prije početka programa sve je pozdravio, u ime domaćina, predsjednik Duško Bijelić, potom savjetnik kutjevačkog gradonačelnika Ivica Ribičić i na kraju zamjenik županice Ferdinand Troha koji je smotru i otvorio.

Na kraju programa predsjednik Udruge ratnih veterana 63. samostalne gardijske bojne Dragan Valenta, Bektežanima je uručio zahvalnicu obzirom da redovito dolaze na okupljanja branitelja i pjevaju na njihovim manifestacijama.

Izvor fotografija: Požeški vodič