Nedjelja, 26 Lipanj 2022 09:58

Obljetnica prvog sukoba policije s agresorom u Požeštini

Na 31. obljetnicu prvog sukoba policije s agresorom na području Požeštine 1991. godine, predstavnici Udruge hrvatske policije, hrvatskih branitelja Grada Požege i Požeško-slavonske županije položili su vijence i zapalili svijeće kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Kamenskoj. Izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvodio je zamjenik županice Ferdinand Troha, a izaslanstvo Grada Požege zamjenik gradonačelnika Borislav Miličević, uz predstavnike Općine Brestovac, braniteljskih udruga proisteklih iz Domovinskog rata, hrvatske vojske, Policijske uprave požeško-slavonske te policijskih udruga iz Osijeka, Daruvara i Kutine.

Milan Gogić, dopredsjednik Udruge Hrvatske policije, hrvatski branitelji grada Požege i Požeško-slavonske županije, prisjetio je prvog vatrenog sukoba policije s agresorom u Kamenskoj. Po završetku svečanog obilježavanja župnik župe sv. Ane u Skenderovcima vlč. Mijo Lasović održao je prigodnu molitvu za sve poginule branitelje.

Izvor fotografija: pozeskivodic.com