Nedjelja, 26 Lipanj 2022 09:51

Udruga osoba s invaliditetom Grada Požege i Požeško – slavonske županije održala završnu konferenciju projekta

Udruga osoba s invaliditetom grada Požege i Požeško-slavonske županije organizirala je završnu konferenciju projekta Usluga osobne asistencije – faza III. Cilj ovoga projekta je osiguranje asistenata za pomoć u svakodnevnom životu invalidnim osobama.

Predsjednica Udruge OSI Jelosavka Jakovljević pozdravila je sudionike i goste, a ujedno i najavila nove projekte.

„Ovaj projekt traje 16 mjeseci, a provodi na području dvije županije; Požeško – slavonske i Brodsko – posavske. Financira se iz Europskog socijalnog fonda, a njegova vrijednost je 1,9 milijuna kuna.“ – rekao je koordinator projekta Tomislav Škoda.

Zamjenik županice Ferdinand Troha pozdravljajući sudionike iskazao je zadovoljstvo i hvalu svima onima koji sudjeluju na ovome projektu, a svoje zadovoljstvo izrazili su i brojni korisnici.

Izvor fotografija: Požeška kronika