Nedjelja, 19 Lipanj 2022 19:21

15. Fišijada u Pleternici

Tradicionalna 15. Fišijada održana je u sklopu LIDAS-a u Pleternici, a u organizaciji Pletečničkih čoraka te uz podršku Grada Pleternice i Turističke zajednice grada Pleternice.

U kuhanju ovoga ribljeg jela okušalo se gotovo četrdeset ekipa, a brojni ljubitelji fiša dokaz su da su natjecatelji uspjeli u pripremanju ovog ribljeg specijaliteta.

Pleternička gradonačelnica Marija Šarić je u pozdravnoj riječi natjecateljima i brojnim posjetiteljima izrazila zadovoljstvo što je Grad vratio Fišijadu u manifestaciju Lipanjski dani amaterskog stvaralaštva.

Županica Antonija Jozić otvorila je ovu manifestaciju te poželjela svim sudionicima dobru zabavu.

Prvo mjesto osvojila je druga ekipa Športsko-ribolovne udruge Veličanka, drugo mjesto zauzela je prva ekipa ove Udruge, a treće mjesto osvojio je Branko Milković. Pobjednicima su nagrade dodjelili županica Antonija Jozić, gradonačelnica Marija Šarić i direktorica gradske Turističke zajednice Ivana Ketović-Marijanović.

Izvor fotografija: pozeskivodic.com