Četvrtak, 26 Svibanj 2022 11:06

Maturanti požeških srednjih škola proslavili završetak svog srednjoškolskog obrazovanja

U organizaciji Savjeta mladih Grada Požege i Savjeta mladih Požeško-slavonske županije, maturanti svih požeških srednjih škola, na prostoru bivšeg atletskog stadiona iza požeške Gimnazije, proslavili su norijadu, završetak svog srednjoškolskog obrazovanja.

U ime Požeško-slavonske županije maturantima je sve najbolje poželio zamjenik županice Ferdinand Troha. „Želim da život koji je pred vama sami osmislite, da mu date svu onu ljepotu koju imate. Gledajući vas, mogu reći da vam zavidim na vašoj mladosti, ljepoti, svim onim ambicijama i postignućima koja su pred vama. Pred vama je život - živite svoj život i puno, puno sreće!“ – rekao je Troha, a maturantima je čestitala i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Požege Maja Petrović.

Uz glazbu, piće, ples i zabavni program za koji se pobrinuo DJ Robert Radoš, stotine mladih maturanata proslavilo je svoj posljednji dan škole, a za njih su organizatori ove godine osmislili i izbor najbolje maturantske majice.