Nedjelja, 17 Travanj 2022 08:12

Uskrsna čestitka županice Antonije Jozić

„Poštovani žitelji Požeško-slavonske županije,

proslavljamo najveći kršćanski blagdan, blagdan Isusova Uskrsnuća, blagdan najveće kršćanske istine i nade koja prebiva u svima nama. Činimo dobro jedni drugima pridržavajući se temeljnih kršćanskih vrijednosti, dajući tako svoj doprinos izgradnji pravednijeg društva i razumijevanja među ljudima.

U ime svojih suradnika i u svoje osobno ime želim Vam nadasve sretan i blagoslovljen Uskrs te da u ovim blagdanskim danima osjetite mir, radost i puninu života.

Vaša županica Antonija Jozić.“