Subota, 01 Siječanj 2022 13:21

Doček nove godine u gradu Pleternici

Na Trgu Bećarca ove godine okupio se veliki broj ljudi koji su uz kuhano vino, kobasice i glazbu 5 tambura odbrojavali u podne kada su pustili balone dobrih želja i nazdravili te novu godinu dočekali pjesmom i veseljem uz vatromet iznenađenja.

Brojnim velikim i malim građanima Pleternice novu godinu čestitale su županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić i gradonačelnica grada Pleternice Marija Šarić koje su svima poželjele puno zdravlja u idućoj godini.

“Želim svima sretnu i uspješnu novu 2022. godinu. Neka nam bude puna zdravlja, a za ostalo ćemo se sami potruditi.” - rekla je gradonačelnica Marija Šarić.

”U novoj godini želim da svi napravimo iskorak u svom životu upravo u smjeru zajedništva i izgradnje naše Hrvatske. Neka 2022. godina bude obilježena samo time i već smo napravili jako puno. Sretna vam nova godina!” - čestitala je županica Antonija Jozić.

Foto: slavonski.hr