Utorak, 23 Studeni 2021 14:55

Objavljena je Odluka o dodjeli bespovratnih sredstava pomoći poljoprivrednicima

Odluka o dodjeli bespovratnih sredstava pomoći poljoprivrednicima po Programu dodjele potpora male vrijednosti poljoprivrednicima za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodnih nepogoda na području Požeško-slavonske županije u 2021. godini objavljena je na službenoj stranici Požeško – slavonske županije. Odluku možete pogledati ovdje.

Odlukom su utvrđeni iznosi bespovratnih sredstava koji se dodjeljuju temeljem provedenog Javnog poziva za dodjelu potpore male vrijednosti u poljoprivredi za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodnih nepogoda na području Požeško-slavonske županije u 2021. godini po Programu dodjele potpora male vrijednosti poljoprivrednicima za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodnih nepogoda na području Požeško-slavonske županije u 2021. godini (“Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 9/21).