Ponedjeljak, 08 Studeni 2021 18:51

Saborska zastupnica na sastanku sa županicom

Županica Antonija Jozić, zajedno sa zamjenikom Ferdinandom Trohom te zamjenikom iz reda srpske nacionalne manjine Nikolom Ivanovićem održala je radni sastanak sa saborskom zastupnicom Draganom Jeckov.

Razgovarali su o nekoliko tema, a najvažnije su vezane na izdvajanja iz županijskog proračuna sredstava koja su namijenjena nacionalnim manjinama. Također su razgovarali o mogućnosti osiguravanja dodatnih sredstava za provođenje aktivnosti iz djelokruga nacionalnih manjina.

Dotakli su se i mogućnosti da se u okviru državnog proračuna mogu financirati projekti u naseljima u kojima žive pripadnici nacionalnih manjina za što su u ovoj godini već osigurana određena sredstva.