Nedjelja, 26 Rujan 2021 16:42

Sportske igre za sjećanje na poginule hrvatske policajce u Domovinskom ratu

U povodu Dana policije, Udruga hrvatske policije, Hrvatski branitelji grada Požege i Požeško-slavonske županije, organizirali su sportske igre u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u Požegi.

Pozdravivši sve okupljene u ime Požeško-slavonske županije i županice Antonije Jozić, natjecanje je službeno otvorio zamjenik županice Ferdinand Troha, a prigodnim riječima sve sudionike pozdravio je Zoran Renka, predsjednik Udruge hrvatske policije Požege i Požeško-slavonske županije.

”Uz nas veterane, nogomet igraju i mladi, djeca hrvatskih branitelja i mladi policajci, a druženje nakon sportskog dijela predviđeno je u prostorima MK Independent.” - rekao je predsjednik Udruge.

Okupljeni su se natjecali u malom nogometu i belotu, a zbog epidemioloških mjera broj natjecateljskih ekipa bio je ograničen na šest te su se okupile ekipe iz Požege-Udruga hrvatske policije Požega, Udruga dragovoljaca Požega i Udruga 63. bataljun Požega, te gosti iz Slavonskog Broda, Daruvara i Garešnice.

Izvor fotografija: Slavonski.hr