Subota, 18 Rujan 2021 14:56

Memorijalni turnir UHDDR-a za poginule hrvatske branitelje

Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Požeško – slavonske županije uz suorganizaciju GO UHDDR-a Grada Požege i Grada Kutjeva, organizirala je, povodom obilježavanja 27. godišnjice djelovanja UHDDR Požeško-slavonske županije sportske susrete prijateljskih udruga UHDDR-a iz kontinentalne Hrvatske.

Memorijalni turnir za poginule hrvatske branitelje organiziran je na Sportsko-rekreacijskom centru u Požegi, a natjecanje se odvijalo u pet disciplina: mali nogomet na umjetnoj travi, streljaštvo, viseća kuglana, bela i stolni nogomet.

Županica Antonija Jozić pozdravila je sve prisutne i zaželjela dobar sportski uspjeh svima. Memorijalni turnir otvorio je zamjenik gradonačelnika Požege Borislav Miličević.

Izvor fotografije: pozeska-kronika.hr