Nedjelja, 29 Kolovoz 2021 11:00

Kup Slavonije i Baranje u lovnom streljaštvu

Kup Slavonije i Baranje u lovnom streljaštvu održan je u Bzenici, a domaćin je bio Lovački savez Osječko – baranjske županije. Pozdravne riječi uputili su predsjednik Lovačkog saveza Požeško-slavonske županije Branko Bertelović i zamjenik pleterničke gradonačelnice Domagoj Katić.

Županica Antonija Jozić otvorila je natjecanje i zaželila svima puno uspjeha.

Ekipni pobjednici i ovoga puta bili su  lovci Virovitičko-podravske županije, dok su drugoplasirani  strijelci Lovačkog saveza Požeško-slavonske županije, a treći Brodsko-posavske županije, dok je pojedinačno Domagoj Gilanj iz Požeško – slavonske županije treći.

Pobjednici u revijalnom gađanju vepra u trku su Ivica Pospišil i Ante Vitalia(Požeško-slavonska županija) i Tomislav Brlas(Virovitičko-podravska županija).

Izvor fotografije: pozega.eu