Ponedjeljak, 23 Kolovoz 2021 08:46

Prvenstvo Lovačkog saveza Požeško-slavonske županije u lovnom streljaštvu

Tradicionalno Prvenstvo Lovačkog saveza Požeško – slavonske županije u lovnom streljaštvu održano je na strelištu u Bzenici. Sudjelovalo je više od 120 strijelaca iz 22 lovačka društva. Izlučno je to natjecanje za Kup Slavonije i Baranje i Državno prvenstvo početkom rujna na istom strelištu.

Branko Bertelović, predsjednik Lovačkog saveza županije na početku je uputio pozdravne riječi, a nakon njega pozdrave je uputila i gradonačelnica Pleternice Marija Šarić, koja je simboličnim pucanjem otvorila natjecanje. Županica Antonija Jozić zaželila je svima dobre želje za uspjehom.

Ekipni pobjednici su strijelci lovačkog društva Vidra (Čaglin), drugi je kutjevački Slavonac, treći Fazan (Pakrac).

Pojedinačni prvak je Goran Novak (Fazan, Pakrac), drugoplasirani je Domagoj Gilanj (Dilj, Buk), a treći Ante Vitalia (Jelen, Požega).

Nagrade i čestitke svima nagrađenima uputio je predsjednik Branko Bertelović.

Izvor fotografija: pozega.eu