Četvrtak, 17 Lipanj 2021 13:11

Izvještajno – izborna skupština Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata Grada Požege

Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata Grada Požege održala je izvještajno – izbornu skupštinu. Izvještajno – izbornoj skupštini prisustvovali su zamjenik županice Ferdinand Troha i zamjenik gradonačelnika Požege Borislav Miličević.

Za predsjednicu Udruge ponovno je izabrana Kata Ronko, koja se zahvalila na povjerenju te iskazala zadovoljstvo svime što su do sada učinili kroz rad Udruge.

Zamjenik županice Ferdinand Troha kratko je pozdravio sve prisutne u ime županice i u svoje ime. Zaželio je svim članovima Udruge puno uspjeha u radu, a ponajprije dobro zdravlje. Ujedno je kazao kako se nada da će se što prije vratiti u normalne aktivnosti, koje su, nažalost, za vrijeme pandemije koronavirusom održavali u smanjenom obujmu.