Četvrtak, 13 Svibanj 2021 14:43

Župan na prijemu kod biskupa Antuna Škvorčevića

U Biskupskom domu u Požegi biskup Antun Škvorčević primio je 13. svibnja požeško-slavonskog župana Alojza Tomaševića. Povod susreta razgovor je o dosadašnjim projektima, kako Požeško – slavonske županije, tako i o projektima na kojima su Županija i Biskupija surađivale.

Župan se želio ujedno zahvaliti biskupu na dosadašnjoj suradnji te mu je ovom prilikom poklonio sliku. Biskup je upoznao župana s biskupijskim nastojanjima na kulturnoj, prosvjetnoj i karitativnoj razini, poželjevši još bolju suradnju za opće dobro građana. Zahvalio mu je za poklon i sve ono što Županija nastoji ostvarivati u djelokrugu svojih zadaća.