Četvrtak, 22 Travanj 2021 14:12

Rezultati administrativne provjere zaprimljenih zahtjeva za javne pozive temeljem programa potpore poljoprivredi

Župan Alojz Tomašević raspisao je Javne pozive za dodjelu bespovratne potpore za izvršena ulaganja na poljoprivrednim gospodarstvima u Požeško-slavonskoj županiji.

Javni poziv za dodjelu potpore za primarnu poljoprivrednu proizvodnju je zaključen 1. travnja 2021. godine i zaprimljeno je 262 zahtjeva.

Nakon administrativne obrade zaprimljenih zahtjeva napravljene su LISTE korisnika koji udovoljavaju odnosne ne udovoljavaju odredbama Javnog poziva.

Molimo sve podnositelje da izvrše uvid u svojoj AGRONET aplikaciji i provjere svoj broj računa (IBAN). Ukoliko je došlo do promjene broja računa (IBANA), do 30.4. 2021. su dužni dostaviti točan broj računa.

Sredstva će se isplaćivati prema redoslijedu zaprimanja prijava i raspoloživosti proračunskih sredstava.