Srijeda, 10 Veljača 2021 09:16

Tim statičara iz Požeško – slavonske županije na procjeni šteta od potresa na području Općine Jasenovac

Inženjeri iz Požeško-slavonske županije, točnije djelatnici UO za gospodarstvo i graditeljstvo otišli su procijeniti štete nastale na području Općine Jasenovac uslijed potresa koji je zadesio Sisačko-moslavačku županiju, dio Karlovačke i Zagrebačke županije, 28. i 29. prosinca 2020. kao i čitavim nizom potresa do danas.

Statičari obilaze objekte koje su vlasnici prijavili u sustav - aplikaciju šteta na  objavljenoj  stranici Općine Jasenovac i Sisačko-moslavačke županije kako bi procijenili statičko stanje objekata nakon potresa.