Subota, 02 Siječanj 2021 10:14

Prva beba rođena u Općoj županijskoj bolnici Požega

02. siječnja u 00:12 sati rođena je prva ovogodišnja beba u Općoj županijskoj bolnici Požega. Riječ je o djevojčici Bruni koja teži 3780 g i dugačka je 52 cm. Djevojčica je drugo dijete u obitelji Paun iz Kunovaca.

Župan Alojz Tomašević izrazio je obitelji svoje čestitke povodom rođenja prve bebe u OŽB Požega u 2021. godini.

"Poštovana obitelji Paun,

iskrene i najljepše želje povodom rođenja vaše bebe. Vjerujem da ćete ovaj dan pamtiti cijeli život te rijetko koji dan moći, po radosti, usporediti s ovim danom.

Dobili ste najveće blago koje čovjek može poželjeti, a anđelu koji je proširio vašu obitelj želim radostan svaki dan u životu i da ga čuva dragi Bog.

Još jednom iskrene čestitke cijeloj obitelji!"

Vaš župan Alojz Tomašević