Utorak, 17 Studeni 2020 10:19

Obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Dan uoči velikog državnog praznika Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade, uz polaganje vijenaca i zapaljene svijeće odana je počast poginulim hrvatskim braniteljima i svim ostalim žrtvama Domovinskog rata.

Vijence su položili predstavnici Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županom Alojzom Tomaševićem i zamjenicima, izaslanstvo grada Požege, predstavnici vojske i policije te predstavnici političkih stranaka Požeško-slavonske županije.