Utorak, 24 Prosinac 2019 11:29

Tradicionalni Božićni domjenak za građane

Kao i svake godine u organizaciji Obrtničke komore Požeško-slavonske županije i Udruženja obrtnika Požega, u požeškoj šetališnoj zoni održan je Božićni domjenak za građane. Tradicionalno na Badnjak podijeljeno je tisuću porcija perkelta od soma.

Podjeli obroka pridružio se požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, kao i predstavnici Grada Požege, uz čelnike Obrtničke komore Požeško-slavonske županije i Udruženja obrtnika Požega.

„Svim žiteljima Požeško – slavonske županije želim da Badnju večer provedu u miru i blagostanju sa svojom obitelji te svima želim sretan Božić i Novu 2020. godinu.“ – rekao je župan Alojz Tomašević.