Ponedjeljak, 16 Prosinac 2019 10:18

Polaganje vijenaca Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja

Povodom 25. godišnjice osnutka Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja Požeško-slavonske županije i grada Požege po tradiciji je uoči blagdana održano polaganje vijenaca na spomenik poginulim braniteljima na Trgu 123. brigade u Požegi.

Pored izaslanstva Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja vijence su u ozračju nadolazećeg Božića i nove godine položila izaslanstva udruga proisteklih iz domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županom Alojzom Tomaševićem zajedno sa zamjenicima Vedranom Neferovićem i Željkom Jakopovićem, izaslanstvo Grada Požege, izaslanstvo Ureda državne uprave te Hrvatske vojske i policije.

Sveta misa za poginule branitelje održala se u Katedrali sv. Terezije Avilske.

Pročitano 2052 puta