Četvrtak, 25 Travanj 2019 08:02

Održana prva radionica u sklopu projekta „Znanjem do zaposlenja“

U Maloj vijećnici Požeško-slavonske županije održana je prva radionica u sklopu projekta „Znanjem do zaposlenja“ pod nazivom Razvoj osobnih vještina. Polaznici su osnažili svoje komunikacijske vještine i znanja kroz praktične vježbe o postavljanju ciljeva, opažanju, neverbalnoj komunikaciji, vođenju komunikacije u željenom smjeru, upravljanju vlastitim stanjima (emocijama) te učinkovitom korištenju jezika kada je potrebno dati informaciju, ostvariti kontakt ili izvršiti utjecaj.

Radionicu je vodila gospođa Barica Urh, mag. psihologije i vlasnica Agencije za psihologijske usluge „MOZAIK“ iz Požege.

Projekt je financiran bespovratnim sredstvima Europske unije kroz program Europskog socijalnog fonda (ESF) – Učinkoviti ljudski potencijali, poziv „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina“, a namijenjen je dugotrajno nezaposlenim osobama i osobama koje primaju Minimalno zajamčenu naknadu s područja naše županije.

Ukupna vrijednost projekta je 1.015.889,86 kn. Europska unija sufinancira projekt u 100% - tnom iznosu.