Četvrtak, 27 Prosinac 2018 13:39

Župan održao tradicionalno druženje s novinarima

Tradicija je svake godine povodom božićnih i novogodišnjih blagdana da požeško-slavonski župan Alojz Tomašević u pratnji svojih zamjenika Željka Jakopovića i Vedrana Neferovića pozove novinare na druženje uz “slavonski doručak”.

“Zahvaljujem se svima koji radite na području Požeško-slavonske županije i prenosite informacije, vijesti i događaje o onom što radimo u županiji. Hvala vam na korektnom praćenju svih aktivnosti iz Požeško-slavonske županije. Vjerujem kako će iduća godina biti razdoblje novog zamaha i rasta i još većeg truda svih nas u Županiji s namjerom da realiziramo sve planirane projekte na dobrobit stanovnika, posebice mladih. Nema ljepše domovine i nema boljeg prostora od našeg i u tom dijelu učinit ćemo sve kako bi ostvarili uvjete da mladi ostaju, da i oni budu graditelji svoje i zajedničke budućnosti. Vi kao novinari dajete svoj obol i pozivam vas na afirmativno i objektivno prezentiranje onoga što radimo, uspješno ili manje uspješno, ali uvijek s dobrim namjerama. Godina iza nas je godina i novih financijskih poticaja, novih projekata, zahvaljujući Vladi RH i posebno ministrima koji dolaze iz Slavonije, ministru poljoprivrede i ministrici regionalnog razvoja, ali i ministru financija koji je prepoznao važnost lokalne i regionalne samouprave te uz potporu Vlade i Hrvatskog sabora znatna sredstva usmjerio prema županijama, gradovima i općinama da i mi možemo sufinancirati vitalne projekte te realizirati naše proračune. Ovim putem ujedno vam želim čestitati i poželjeti da nova 2019. godina bude uspješna za sve nas.” – župan Alojz Tomašević.