Utorak, 18 Prosinac 2018 14:04

Polaganje vijenaca Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja

Udruga roditelja poginulih hrvatskih branitelja Požeško-slavonske županije i grada Požege po tradiciji je uoči blagdana upriličila polaganje vijenaca na spomenik poginulim braniteljima smješten na Trgu 123. brigade u Požegi.

Pored izaslanstva te udruge vijence su u ozračju nadolazećeg Božića i nove godine položila izaslanstva udruga proisteklih iz domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno zamjenikom župana Željkom Jakopovićem, izaslanstvo Ureda državne uprave te Hrvatske vojske i policije.

Nakon polaganja vijenaca molitvu zadušnicu za stradale bojovnike požeškog kraja vodio je Matej Filipović, đakon župe Sv. Terezije Avilske u Požegi.