Petak, 07 Prosinac 2018 10:04

Udruga ratnih veterana 63. „A“ samostalne bojne ZNG Požega na prijemu kod župana

Povodom 27. obljetnice 63. „A“ samostalne bojne ZNG Požega i pada Vojarne u Požegi,Udruga ratnih veterana  63. „A“ samostane bojne ZNG Požega željela je svoju fotomonografiju donirati.

Fotomonografiju željeli su donirati Županiji za potrebe škola, kako bi se mladim ljudima omogućio uvid u dio povijesti kojom se stvarala naša Domovina.

Reprezentativna fotomonografija, čiju izradu je sufinancirala i Požeško – slavonska županija, o toj slavnoj postrojbi, autora je Maria Kalana, a predgovor je napisao i župan Alojz Tomašević.

Župan Alojz Tomašević primio je izaslanstvo Udruge, na čelu sa Draganom Valentom, predsjednikom, Mirom Rašićem, dopredsjednikom i Ivicom Pavoševićem, tajnikom Udruge, koji su mu iste i uručili. Tom prilikom zahvalili su se županu, što je prepoznao potrebu i važnost ove fotomonografije.