Ponedjeljak, 17 Rujan 2018 09:18

Čestitka povodom Dana branitelja Požeško - slavonske županije

U ime vijećnika Županijske skupštine i u svoje osobno ime čestitam Dan hrvatskih branitelja Požeško – slavonske županije svim svojim suborcima, njihovim obiteljima i svim žiteljima naše županije. Nikada ne smijemo zaboraviti žrtvu i doprinos koju su dali naši branitelji u stvaranju Domovine i zbog toga, na 17. rujan obilježavamo Dan hrvatskih branitelja Požeško – slavonske županije. Tijekom Domovinskog rata borili smo se, rame uz rame, za slobodnu i neovisnu Hrvatsku, a sada se zajedno nastavimo boriti za bolju budućnost naše djece.

ŽUPAN  umirovljeni general ALOJZ TOMAŠEVIĆ