Četvrtak, 13 Rujan 2018 11:43

Župan održao sastanak sa predstavnicima Povjerenstva za pastoral mladih

Povjerenstvo za pastoral mladih, na čelu sa povjerenikom vlč. Krunoslavom Siroglavićem prisustvovalo je sastanku sa županom. Tema sastanka bila je koncert duhovne glazbe pod nazivom „Otvorite vrata Kristu,“ koji će se održati 22. rujna 2018. godine u 20,00 sati na Trgu Svete Terezije, a koji se održava u sklopu Biskupijskih dana.

Uz Zbor mladih Požeške biskupije od 75 članova i veliki bend, nastupit će poznati pjevači iz svijeta duhovne glazbe.

Požeško – slavonska županija, na čelu sa županom Alojzom Tomaševićem podržala je ovakvu hvalevrijednu manifestaciju, kojom se okupljaju mladi te širi zajedništvo.