Ponedjeljak, 18 Rujan 2017 11:45

Obilježena 26. obljetnica oslobođenja vojarne

Postrojavanjem i prigodnim obraćanjem zapovjednika vojarne 123. brigade HV-a pukovnika Mate Tomaševića započelo je danas svečano obilježavanje 26. obljetnice oslobođenja vojarne. Nakon svečanosti u vojarni uzvanici su na Trgu 123. brigade u Požegi kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima položili vijence i zapalili svijeće. Brojna izaslanstva odala su počast poginulim hrvatskim braniteljima među kojima i izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županom Alojzom Tomaševićem. Svetu misu za poginule hrvatske branitelje u kapeli sv. Ivana Krstitelja služio je vojni kapelan velečasni Željko Volarić.