Petak, 12 Svibanj 2017 11:41

Započela izgradnja mosta Brezine - Janja Lipa

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević u pratnji sisačko - moslavačkog župana Ive Žinića i gradonačelnika Lipika Vinka Kasane obišao je radove na gradnji mosta Brezine - Janja Lipa vrijednosti 2,2 milijuna kuna s rokom završetka 6 mjeseci. " Tri godine smo čekali i hvala Bogu da je došlo do promjene i u Vladi RH i u Hrvatskim cestama koje su prepoznale važnost izgradnje ovog mosta te vratile ponos našim stanovnicima jer bitno je da nismo zaboravljeni" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Navedeni most povezuje dvije županije Požeško - slavonsku i Sisačko - moslavačku te je iznimno važan gospodarski objekt za povezivanje stanovnika i gospodarsku aktivnost.