Petak, 28 Travanj 2017 13:27

Na požeškom Veleučilištu održana tribina "Kroz logore do slobode"

U organizaciji Udruge veterana i pripadnika 3. gardijske brigade Kune iz Osijeka i moto kluba Veterani Croatia danas je održana tribina "Kroz logore do slobode" na Veleučilištu u Požegi. Jedan od predavača bio je i Predrag Mišić-Peđa, vukovarski branitelj i invalid Domovinskog rata koji je nakon što je ranjen odveden u logor u Srbiju. "Prvo su nas odveli na Ovčaru pa nakon toga u Sremsku Mitrovicu i tamo sam bio devet mjeseci. Danas živim dan po dan i pokušavam se uklopiti u društvo no nikada se nisam psihički oporavio od svega što sam prošao" rekao je Mišić. Sudionike tribine na početku je pozdravio požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, umirovljeni brigadni general.