Subota, 22 Travanj 2017 00:00

Povodom Dana županije održan Županijski sajam

Povodom Dana Požeško-slavonske županije danas je na Trgu svetog Trojstva u Požegi održan Županijski sajam. Na sajmu su se predstavili poljoprivredni proizvođači sa područja županije: Carpinus iz Grabarja, Hruška iz Bjeliševca, BIZ Buk, OPG Ribičić iz Grabarja, Voćarstvo Boić, OPG Mičević iz Brezina, OPG Blašković iz Jakšića, Ivan Baša iz Jakšića, OPG Danica Toman iz Kaptola, OPG Antonija Zelenika iz Velike, obrt Willijams, Grbić d.o.o., OPG Ljubica Vido, OPG Tandara, OPG Perak, OPG Antunović, OPG Targuš, OPG Prpić te Poljoprivredno-prehrambena, Obrtnička i Tehnička škola. Sajam je otvorio požeško-slavonski župan Alojz Tomašević.