Petak, 03 Ožujak 2017 13:17

Diplomatski zbor u Požegi

Danas u Požeško-slavonskoj županiji u sklopu projekta "Osjeti Hrvatsku" boravi Diplomatski zbor akreditiran u Republici Hrvatskoj kojega je u sklopu svog boravka u Požeško-slavonskoj županiji pozvala Kolinda Grabar-Kitarović. Zamjenik župana za društvene djelatnosti Ferdinand Troha prigodnim je riječima ugostio veleposlanike iz brojnih zemalja koji imaju svoje diplomatske predstavnike u Republici Hrvatskoj  te je izrazio zadovoljstvo njihovm dolaskom u Požeško-slavonsku županiju. Nakon uvodnih riječi u Županijskoj vijećnici, gosti su obišli Gradski Muzej, Katedralu, Dijecezanski muzej Požeške biskupije te su se nakon toga pridružili predsjednici u njenom posjetu u Kutjevu.