Petak, 16 Prosinac 2016 13:26

Župan u posjetu obiteljima iz Šeovice i Pakraca

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević rano jutros nastavio je sa obilascima socijalno ugroženih obitelji sa područja županije. U Šeovici kod Lipika župan Tomašević  u pratnji gradonačelnika Vinka Kasane posjetio je obitelj Imširović te ih tom prigodom darivao. Majka Vesna teško je bolesna i često je na liječenju u Zagrebu pa se otac brine o dvoje malodobne djece. Gradonačelnica Pakraca Anamarija Blažević župana je dočekala u Pakracu kod šesteročlane obitelji Tolić. Majka Marijana nezaposlena je i brine o četvero malodobne djece od kojih su troje školarci. Župan Tomašević obitelji je darovao prigodnim poklonima i iznosom od tisuću kuna.