Petak, 09 Prosinac 2016 00:00

Predsjednik Vlade RH Andrej Plenković posjetio Požeško-slavonsku županiju

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković posjetio je danas Požeško-slavonsku županiju. U Županijskoj vijećnici održao je radni sastanak sa saborskim zastupnikom Franjom Lucićem, požeško-slavonskim županom Alojzom Tomaševićem i gradonačelnikom grada Požege Vedranom Neferovićem. "Ovdje sam da se informiram o ključnim prioritetima koji su pred Požeško-slavonskom županijom. Župan Tomašević i gradonačelnik Neferović upoznali su me s provedenim i planiranim projektima. Mislim da je ovaj dio Hrvatske prioritetan i Vlada će nastojati pomoći da se kvalitetni projekti adekvatno financiraju kroz diretni angažman Vlade Republike Hrvatske ili europska sredstva" izjavio je nakon održanog sastanka predsjednik Vlade Andrej Plenković.