Ponedjeljak, 21 Studeni 2016 14:34

Zavodu za hitnu medicinu uručena dva nova vozila

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević uručio je danas dva nova vozila Zavodu za hitnu medicinu Požeško-slavonske županije. Kupnju vozila vrijednih 1,1 milijuna kuna Požeško-slavonska županija sufinancirala je sa 750 tisuća kuna dok je ostalo financirao Zavod iz svojih sredstava. "Vozila su kompletno opremljena po najvišim standardima Europske unije. Zahvaljujem Požeško - slavonskoj županiji na sufinanciranju vozila koja će nam znatno pomoći u radu" rekao je tom prigodom ravnatelj Zavoda za hitnu medicinu Fabijan Barišić. Župan Tomašević najavio je projekt proširenja požeške bolnice vrijedan tridesetak milijuna kuna i izgradnju novog Zavoda za hitnu medicinu uz bolnicu.