Ponedjeljak, 14 Studeni 2016 13:48

Izrada Županijske razvojne strategije privedena kraju

Danas je u Županijskoj vijećnici održana 2. sjednica Partnerskog vijeća Požeško-slavonske županije kojega čine predstavnici svih sektora gospodarskog i društvenog života županije. Definirana vizija Županijske razvojne strategije glasi:"Požeško-slavonska županija;zelena i zlatna, županija zadovoljnih ljudi". Sjednici je nazočio i požeško-slavonski župan Alojz Tomašević. Radna verzija Županijske razvojne strategije biti će stavljena na javnu raspravu otvorenu za širu javnost putem mrežnih stranica Razvojne agencije Panore i Požeško-slavonske županije od 17. studenog do 30. studenog 2016. godine.