Srijeda, 26 Listopad 2016 00:00

Osigurani pomoćnici u nastavi za 60 učenika

Danas su u Županijskoj vijećnici pomoćnicima u nastavi svečano uručene potvrde o završenoj edukaciji. Požeško-slavonska županija kao nositelj projekta "Obrazujmo se zajedno 3" zaposlila je 46 pomoćnika u nastavi za 60 učenika iz tri srednje i jedanaest osnovnih škola sa područja županije. "Projektom je obuhvaćeno 56 učenika, a Županija dodatno sufinancira pomoćnike za tri učenika prvih razreda srednjih škola dok je jedan pomagač osiguran preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Na taj smo način učenicima kojima je uistinu potrebna pomoć osigurali kvalitetniju nastavu te se nadam kako će projekt kojeg provodimo već treću godinu imati i svoj nastavak" rekao je zamjenik župana Ferdinand Troha. Svečanosti su nazočili i dr. Vesna Vlašić, direktorica razvojne agencije Panora i ravnatelji osnovnih i srednjih škola.